Bootcamp očima hráčů

Zeptali jsem se „luka“,“Shocka“ a „dodiho“, jak si bootcamp užili, co se jim líbilo a nelíbilo a podobně. Jaké jsou jejich reakce?

 

Lukáš „luko“ Hrabčík

Bootcamp bol super, majitel lanparty hotelu vyzeral ako super človek, páčilo sa mi asi všetko iba sa občas sekal internet ale to sa dalo prežiť.

Max „Shock“ Kvapil

Bootcamp byl fajn,natrénovali jsme,nebyli žádné problémy ani takže všechno tak jak jsem si představoval. Na bootcampu se mi líbilo jak to tam vypadalo, měli tam dobrý počítače a celkově bylo všechno fajn, ještě nesmím zapomenout na provozovatele který nám nosil snídaně a oběd. Jediné co bych vytkl bylo trošku míň místa hlavně kvůli stolům a to že se v Luhačovicích člověk večer nemá pomalu kde najíst. Ale jinak maximální spokojenost.

Jozef „d0di“ Kiss

Nazdar , tak bootcamp som si užil naplno ako to šlo. Dostali sme sa k plno taktickým veciam a pevne verím že nás posunul teno strávený čas ďalej. Najviac zo všetkého sa mi páčilo že sa o nás staral majitel Lan Party Hotel Adam a za to mu patrí veľké plus,samozrejme aj priestory a vybaveni . Najmenej sa mi páčila asi lokalita či už kvôli obchodom alebo stravovaniu.

Fanúšikom by som chcel vzkázať len toľko , že ak v budúcnosti plánujú niekam śť si zahrať alebo plánujú bootcamp , nech neváhajú a skúsia Lan Party Hotel.

Jak už řekl Jozef „d0di“ Kiss, také my bychom chtěli poděkovat všem sponzorům, že se taková akce mohla vůbec uskutečnit.

Všechny fotky naleznete na našem Facebooku!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *