Preview: X6tense vs Majestic Lions

27.1.2018 od 20:00 poměříme síly s „Black“ týmem organizace X6tense.

X6tense je španělská organizace vzniklá v roce 2004. Organizace je známá především z dob Counter Striku 1.6, ve kterém v roce 2006 vyhrála prestižní GameGun. Tento tým patří na špičku Španělské scény a potvrzuje to už fakt ten, že X6tence je účastníkem několika Minoru.

x6tence black:
Alex „alexsen“ Gesteira
Juan „Hepa“ Borges Lujan – coach
Dailos „imdoubleD“ Martin
Sebastian „Meco“ Meco – coach
Carlos „TheClaran“ Gonzalvez
Miguel „TiburoN“ Agudo
Luis „VARES“ Olivares

 

Poslední zápas však španělský celek prohrál, když podlehl týmu NYYRIKKI ESPORTS poměrem 6:16 na mapě Inferno.

Matej „forji“ Kmiť:
Pozeral som si predošli zápas x6tence a až na dobre pistol roundy toho veľa neukazali. Mal by to byť jednoznačny zápas smerom na našu stranu. x6tence Black si veľmi ťažku hlavu s taktikami nerobia a viacmenej každe ich kolo vyzeralo veľmi podobne, čo by nám nemalo absolutne robiť problém.

Keď si pozeram zápasy, či už dávam pozor na naše chyby alebo na hru súpera, nevšimam si veľmi mena. Je to tímova hra, tu nemá jednotlivec čo robiť. Takže ani netuším ktorý z nich je najlepší.

Je ešte len začiatok roka, no napriek tomu mi príde, že nás omnoho viac trápi nejaký psychický blok, ktorý nám zatiaľ bránil dosiahnuť vyšší stupienok, než že by sa robili závažné individuálne či tímove chyby. V tomto zápase to ale určite problem robiť nebude!

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *