Úspěšná kvalifikace do ERL

Včera ve večerních hodinách se naše trochu obměněna sestava hráčů League of Legends úspěšně kvalifikovala do ERL pořádanou Hitpointem.

Již předem bylo jasné, že Adam „Random“ Grepl do těchto bojů zasáhnout nemůže. Jeho místo v Hitpoint Masters převezme Libor „Proker“ Král. Dálší z problému byl odchod botline. Na poslední chvíli se k nám vrátil Lukáš „Cheezy“ Khol a jeho support v lize bude Dominik „Sufon“ Dvořák. Na topu hrál Jakub „Dreedy“ Viceník a v jungli Martin „ßajky“ Bajaník, kteří si tak odbili premiéru na turnaji v barvách Majestic Lions.

Avšak kvůli přísnějším pravidlům od Riotu, ani Martin nezasáhne v lize do bojů o postup, jelikož byla zvýšena hranice věku, kterou Martin nesplňuje. O náhradním junglerovi ještě budeme informovat.

Děkujeme samozřejmě hráčům, díky kterým nás můžete opět vidět bojovat se špičkou scény. Prozatím jsou kvalifikované týmy eSuba, eXtatus, Inside Games a Dark Tigers.

Letos je také změna i v počtu týmu. Místo 8 se představí pouze 6. O posledním účastníkovi se rozhodne dnes v noci.

Ke všemu se vyjádřil i samotný toplaner Jakub „Dreedy“ Viceník

Zdravím všechny příznivce Majestic Lions. Jak jste se mohli dočíst, kvalifikovali jsme se do ERL, bohužel až na druhý pokus. První pokus nám nevyšel přes vyhranou hru, kterou jsme dokázali ještě prohrát. Druhou kvalifikaci jsme začínali free winem, posléze první a druhým kolem, které jsme bez větších problémů čistě prošli. V semifinále nás čekal tým veteránů postavený kolem Mozilly. Hra byla o něco delší a těžší, než předchozí, ale dalo by se říct, že jsme si hru opět moc dobře pohlídali. Ve finále BO3 série nás čekal New Justice Gaming. První hra nebyla zrovna o makru, podařilo se mi vysnowballit fioru a udělat ji nezastavitelnou. Skončil jsem s 16/1. Druhou hru jsme proto brali na hodně lehkou váhu a dokázali ji prohrát. Třetí hru jsme se ovšem všichni vzpamatovali a dokázali ji ukončit do 25. minuty. Všichni jsme hráli poměrně dobře a jsme rádi, že nemusíme jít do třetího pokusu.

One thought on “Úspěšná kvalifikace do ERL

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *